سلام

به یوتنکیو خوش اومدین

مسابقه یوتنکیو هر شب به صورت آنلاین برگزار میشه و مجری تعدادی سوال سه گزینه ای که هر کدوم 10 ثانیه فرصت پاسخ دهی دارن از شما و کاربرای دیگه می پرسه. کسانی برنده این مسابقه هستن که به همه سوالات مسابقه پاسخ صحیح بدن. مسابقه زمانی هیجان انگیز می شه که شما بتونید با به دست آوردن "جون اضافه" در صورت اشتباه پاسخ دادن به سوالی، مسابقه رو ادامه بدین!

حالا راه های گرفتن جون اضافه چیه؟

ما در ابتدای ثبت نام شما در اپلیکیشن یوتنکیو بهتون دوتا جون اضافه میدیم. راه دیگه پاسخ دادن به سوال روز ما هست که هر روز از ساعت 3 تا 7 داخل اپلیکیشن قرار می گیره؛ به 10 نفر اولی که سوال روز رو درست جواب می دن 2 جون و به بقیه افرادی که در دو روز متوالی سوال روز رو درست جواب می دن 1 جون اضافه تعلق می گیره

راه بعدی پاسخ صحیح دادن به 9 سوال اول مسابقه بدون استفاده از جون اضافه ست. اینطوری 1 جون اضافه برای مسابقه فردا شب به شما تعلق می گیره.

جایزه مسابقه هر شب بین افرادی که برنده شدن تقسیم می شه و به بخش "درآمد" شون داخل اپلیکشن اضافه می شه و زمانی که میزان درآمد به بیش از 20 هزار تومان برسه می تونن با وارد کردن کد شبای خودشون، پول رو برداشت کنن.

علاوه بر این شما می تونید به قسمت جون بیشتر داخل اپلیکیشن برید و از تبدیل پول به جون استفاده کنید و جون های بیشتری بخرین تا شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید.

مسابقه های جدید یوتنکیو

علاوه بر مسابقه اطلاعات عمومی، مسابقات دیگه ای از جمله مسابقه بدون مجری (روبوکیو)، مسابقه تکمیل ترانه (شعر یادت نره) و همینطور مسابقات با جوایز بیشتر (بمب) هم در یوتنکیو برگزار میشه که می تونید قوانین هر کدوم رو بخونید:

قوانین مسابقه روبوکیو / ساعت برگزاری: 7:30

مسابقه روبوکیو یه مسابقه بدون مجریه که در اون 6 تا سوال 3 گزینه ای پرسیده می شه و البته همه کسانی که تو این مسابقه شرکت می کنن برنده ان! چون هر سوال دارای جایزه نقدیه که بین کسانی که سوال رو درست جواب می دن تقسیم میشه و لیست اسامی برندگان به همراه مقدار جایزه ای که بردن در آخر مسابقه به نمایش در میاد. راستی! تو روبوکیو نمی شه از جون اضافه استفاده کرد.

قوانین مسابقه شعر یادت نره / ساعت برگزاری: 9:30

مسابقه شعر یادت نره که روزهای یکشنبه و سه شنبه به جای مسابقه اطلاعات عمومی برگزار می شه، 10 تا سوال تکمیل ترانه ست و آهنگ ها به ترتیب به نمایش در میان و هر کدوم 10 ثانیه فرصت پاسخ دهی دارن.

تو شعر یادت نره هم می شه مثل مسابقه اطلاعات عمومی از 2 جون به غیر از سوال آخر استفاده کرد

قوانین مسابقه بمب

مسابقه بمب یوتنکیو (که تو روز های خاصی که از قبل در اینستاگرام و اپلیکیشن یوتنکیو اعلام می شه) یه مسابقه ست که در اون به جای 10 سوال، تعداد سوال بیشتری پرسیده می شه تا زمانی که حداکثر 20 نفر برنده مسابقه بشن و به هر برنده مقدار قابل توجهی جایزه برسه.

توی بمب می شه به صورت نامحدود و تا سوال 10 از جون اضافه استفاده کرد ولی بعد سوال 10 استفاده از جون ممنوعه

سهم داشته باش

اگر تو دوستت رو به مسابقه یوتنکیو دعوت کنی و هردو تو یک مسابقه شرکت کنید و دوستت برنده بشه، 10% از جایزه اون به تو تعلق می گیره و البته از جایزه دوستت کم نخواهد شد

دعوت دوستان و افزایش درآمد

با دعوت دوستانتون به اپلیکیشن یوتنکیو، هنگامی که اسم کاربری شما رو به عنوان کد معرف وارد می کنن، بعد از اولین مسابقشون، 1000 تومان به درآمد شما اضافه می شه.

پس معطل چی هستین؟ دوستانتون رو به مسابقه دعوت کنید تا هم شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید و هم به درآمدتون اضافه کنید.

اینستاگرام ما با آدرس u10qofficial@ رو دنبال کنید تا در جریان اتفاقات جدید و چالش های اینستاگرامی ما باشید.